طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای (CMS) زانیکس

برای طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای (CMS) زانیکس برای شما ما سه گزینه دراختیار شما می گذاریم که بسته به نیازی که دارید مشاوران ما به شما در انتخاب روش صحیح طراحی سایت کمک خواهند کرد. این سه گزینه عبارتند از:

 • قالب های آماده

  طراحی سایت با پکیج های آماده زانیکس راه حلی سریع و ارزان برای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای است. شما کافی است که نوع پکیج خود را به همراه قالب انتخاب کنید تا در عرض 24 ساعت وب سایت شما راه اندازی شود.

 • قالب های اختصاصی

  در صورتی که نتوانستید برای طراحی سایت خود می خواهید قالبی را از میان قالب های از پیش طراحی شده ما انتخاب کنید، ما می توانیم برای شما قالب اختصاصی طراحی کنیم. در این حالت می توانید پکیج خود را انتخاب کنید و طراحی سایت با قالب اختصاصی سفارش  بدهید.

 • پروژه اختصاصی

  آن دسته از وب سایت هایی که عملکرد خاصی را دارند که در چارچوب یک پکیج نرم افزاری نمی گنجد را ما به صورت اختصاصی پیاده سازی می کنیم. در این موارد ابتدا پروژه باید تحلیل و بررسی شود و سپس زمان و هزینه طراحی سایت به مشتری اعلام شود.

 • تایید فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیک

  دارای گواهینامه تایید فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیک

 • صدها نمونه طراحی سایت موفق

  دارای صدها نمونه طراحی سایت موفق

 • طراحی وب سایت حرفه ای با زانیکس

  لذت داشتن یک وب سایت حرفه ای را با زانیکس تجریه کنید

طراحی حرفه ای سایت با سیستم مدیریت محتوای (CMS) زانیکس

 • مدیریت آسان وب سایت

  برخلاف بسیاری از نرم افزارهای رایگان متن باز که هر ماژول توسط شخصی جداگانه نوشته شده است، CMS زانیکس دارای مدیریتی استاندارد و منسجم است که این به کاربر کمک می کند به راحتی کار با پنل را فرا بگیرد.

  لینک به شبکه های اجتماعی

  در cms زانیکس شما می توانید لینک شبکه های اجتماعی خود را در تنظیمات سایت ثبت کنید تا در سایت نمایش داده شود. همچنین می توانید قابلیت به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی را در سایت خود فعال و غیر فعال کنید.

 • طراحی حرفه ای وب سایت
 • تنظیمات حرفه ای سایت

  بسیاری از تنظیماتی را که در سایر نرم افزارها قادر به انجام آن نیستید و برای انجام آن نیاز به طراح سایت است، شما در سیستم مدیریت محتوای زانیکس (cms) خودتان اعمال می کنید و هر زمان که خواستید می توانید آن را تغییر دهید.

  طراحی سایت چند زبانه

  شما می توانید با سیستم مدیریت محتوای زانیکس یک وب سایت چند زبانه داشته باشید. در این مورد محدودیت تعداد و نوع زبان وجود ندارد.

میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال