طراحی سایت اختصاصی

در صورتی که نیاز شما برای وب سایت چیزی فراتر از استفاده از یک نرم افزار مدیریت محتوای (CMS) آماده است و یا گرافیک خاصی را برای وب سایت خود در نظر دارید، نیاز به طراحی سایت اختصاصی خواهید داشت. آنچه لازم است بدانید این است که هسته نرم افزار زانیکس بستری مناسب برای طراحی سایت اختصاصی است.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت با گرافیک اختصاصی

در این نوع طراحی ممکن است نیاز شما با استفاده از نرم افزار مدیریت محتوا (CMS) به خوبی پاسخ داده شود و فقط بخواهید که طراحی گرافیک وب سایت شما اختصاصی باشد. ما برای شما طرح وب سایت شما را طراحی می کنیم و پس از تایید شما، سیستم مدیریت محتوای زانیکس را با آن طرح در اختیار شما قرار می دهیم.

طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی

در صورتی که وب سایت مورد نظر شما قرار است سرویس خاصی را به کاربران بدهد و یا عملکردی متفاوت از یک وب سایت اطلاع رسانی و یا فروشگاهی داشته باشد، شما نیاز به طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی خواهید داشت. به این منظور طرح مورد نظرتان را به ما اعلام کنید. ما آن را به صورت اختصاصی برای شما برنامه نویسی می کنیم.

برای داشتن یک کسب و کار بزرگ قطعا شما نیاز به طراحی وب سایت اختصاصی خواهید داشت. طراحی اختصاصی وب سایت دارای مزایایی است که برخی از آنها عبارتند از :

  • امکان توسعه پذیری
  • امکان تعریف روال ها دقیقا مطابق با نیاز و نظر مشتری
  • طراحی گرافیک اختصاصی وب سایت

البته طراحی وب سایت اختصاصی دارای معایبی نیز هست:

  • هزینه بالاتر
  • نگهداری و تهیه پشتیبان دشوارتر
منبع :
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال