7 نکته برای پیدا کردن شرکت مناسب طراحی وب سایت
یک وب سایت کارآمد و مناسب باعث جذب مشتری به تجارت شما، افزایش فروش و در نهایت رشد سود شرکت شما می شود.

شرکت های طراحی وب سایت باید یک بسته نرم افزاری تهیه کنند که علاوه بر زیبایی و خلاقیت در طراحی، امکان پشتیبانی موثر و مداوم را برای مشتریان خود فراهم کنند.

قبل از اینکه یک شرکت مناسب برای طراحی و پیاده سازی وب سایت خود انتخاب کنید به این 7 نکته توجه کنید:

  1. هزینه طراحی وب سایت باید متناسب با خروجی کار باشد: شرکت های طراحی وب کارآمد اغلب هزینه را به صورت ترکیبی از یک قیمت ثابت به علاوه یک قیمت متغیر ساعتی برای طراحی اختصاصی و  نصب دریافت می کنند. قبل از ورود به فاز پشتیبانی و نگهداری نباید صورت حساب بازی باقی مانده و هزینه ها به همراه خروجی کار باید کاملا مشخص باشد.
  2. طراحان وب هوشمند حسابداری آسانی دارند: یک شرکت طراحی وب با تجربه معمولا 20 تا 50 درصد مبلغ پروژه را قبل از شروع کار دریافت کرده و برای مبلغ باقی مانده چکی به تاریخ اتمام پروژه می گیرد.
  3. یک شرکت طراحی وب نمونه کار خود را به اشتراک می گذارد: شرکت های طراحی وب حرفه ای نمونه کارها، نام مشتریان، گواهی نامه ها و نظرات مشتریان خود را کاملا ارائه می دهند تا شما بتوانید پتانسیل و امکانات شرکت برای راه کارهای تحت وب را ارزیابی کنید.
  4. یک شرکت طراحی وب از تکنولوژی برای صرفه جویی در زمان استفاده می کند: یک شرکت طراحی وب قوی برای صرفه جویی در زمان و ارائه کار به صورت کامل و کم خطا از تکنولوژی و بسترهای نرم افزاری که قبلا نوشته شده اند جهت سرعت بخشیدن به کار خود بهره می برد. شرکت زانیکس هم در همین راستا از تکنولوژی و ابزارهایی نظیر JQuery، Piwik و Kendo برای بالابردن کیفیت و سرعت در انجام کار استفاده می کند.
  5. شرکت های طراحی وب حرفه ای آمیزه ای از قالب های آماده و تغییرات اختصاصی را ارائه می دهند: طراحان وب کارآمد برای افزایش سرعت و بهره وری همیشه یک سری قالب و تصویر آماده در منابع خود ذخیره دارند. هنگام انجام کار برای مشتری آنها یک قالب را انتخاب کرده و با توجه به نوع کار و نیازهای مشتری قالب را اختصاصی می کنند تا وب سایت ظاهری جدید داشته باشد.
  6. بهترین شرکت های طراحی وب استانداردها و دسترس پذیری را درک می کنند: وب سایت طراحی شده باید استانداردهای طراحی رابط کاربری و مناسب بودن طراحی برای معلولین را رعایت کند. همچنین یک طراح وب سایت باید بهینه سازی سایت (سئو) برای قابل دسترس بودن آن توسط موتورهای جستجو را انجام داده باشد.
  7. یک طراح سایت کارآمد به خوبی با مشتریان در ارتباط است: شرکت های طراحی وب با تجربه راه های مختلفی برای ارتباط با مشتریان خود نظیر تلفن، ایمیل و سیستم تیکتینگ ارائه می دهند. همچنین آنها باید راهنمای استفاده از سیستم و بخش سوالات متداول داشته باشند تا مشتریان با مراجعه به آنها مشکلات خود را رفع کنند.

طراحان وب و شرکت های طراحی وب باید کاری کنند مشتریان احساس راحتی کرده و با آسودگی وارد حوزه ای شوند که آشنایی کافی با آن ندارند. قطعا یک شرکت طراحی صفحات وب که درست انتخاب شده باشد از به هدر رفتن پولی که به سختی به دست آورده اید و اتلاف زمان با ارزش شما جلوگیری می کند.

میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ارسال